חלמתי על תהילה. צפיתי גם בסרט בורלסק. הדמות הראשית שם השתתפה במופעים יפים, זכתה למחיאות כפיים, מבטים נלהבים והתפרסמה. ורציתי להיות כמוה.

מאוחר יותר השתכנעתי שבמועדוני חשפנות הבנות פשוט רוקדות בתורות ואף אחד לא מארגן הופעות יפות. כדי לעשות אותם, אתה צריך להשקיע בפרסום, לאסוף אנשים, למכור כרטיסים. והמועדונים מרוויחים טוב בכל מקרה.

רציתי את תשומת הלב של גברים. מהסרטים ידעתי שבנות עם גוף מטופח, שיער ארוך ועבה וריסים מלאכותיים רוקדות סטריפטיז. הופעה כזו מכבה הכל בגברים מלבד אינסטינקטים חייתיים. גם אני רציתי תשומת לב כזו.

ואז גיליתי שהרבה אנשים אפילו פוגשים אהבה במועדונים. הם מוותרים על הכל בשביל גברים עשירים - לקוחות לשעבר. וכתוצאה מכך הם מוצאים את עצמם ברחוב - בלי כסף, ולפעמים עם ילד בזרועותיהם.

 

סוכנות "Nightlife"  משרד ראשי: ישראל, 88510, דרך יותם 5, אילת

e-mail: info@nightlife-zone.com

לבירו 055-947-8741

https://www.nightlife-zone.com/

בקיצור, הייתי בת 19, הייתי תמימה והאמנתי חשפניות זו עבודת חלומות. והיא התחילה לחפש אותה בקנאות רבה.

מועדוני חשפנות אוהבים לייפות את עבודתם של הרקדנים. לדוגמה, המועדון הזה מתגאה בכך ש-12 עובדות כבר מצאו שם בעלים. אבל משהו שאני מטיל בו ספק
מועדוני חשפנות אוהבים לייפות את עבודתם של הרקדנים. לדוגמה, המועדון הזה מתגאה בכך ש-12 עובדות כבר מצאו שם בעלים. אבל משהו שאני מטיל בו ספק
איך קיבלתי עבודה

מועדוני חשפנות גדולים בישראל מפרסמים משרות פנויות ישירות באתר האינטרנט שלהם. אבל העיר שלי קטנה יותר, היו רק 4 מועדונים, ולא מצאתי בשום מקום משרות פנויות לרקדנים. לכן החלטתי לכתוב בעצמי למועדונים ולבקש עבודה.

במכתבי אמרתי שאני בן 19 ושאני מדליסט באליפות רוסיה לחצי ריקוד. אבל היא קבעה את התנאים: שלא אתפשט ואספק שירותים אינטימיים. והיא הוסיפה שאני רוצה לעבוד בתעריף קבוע. ידעתי מהאינטרנט שלעתים קרובות רקדנים מקבלים רק טיפים, אבל זה לא התאים לי. באופן כללי, בגלל התנאים שלי, או שלא נעניתי או שסירבו.

וכמה חודשים לאחר מכן, נפתח בעיר מועדון חשפנות נוסף. הנחתי שהרקדנים עדיין לא גויסו וכתבתי למייל שלי. למחרת הוזמנתי לראיון וביקשתי לקחת איתי בגד ים: הם רצו להעריך את הגזרה שלי.

הראיון נערך על ידי פקידת קבלה - אישה מטופחת עם שפתיים מוגדלות וחזה גדול. היא הזמינה אותי לרקוד, הראיתי כמה טריקים, והיא הסכימה לכל התנאים שלי.

פקידת הקבלה ידעה שרקדניות חצי ריקוד ממעטות להגיע לחשפנות: בסביבה ספורטיבית זה נחשב מביש. בנוסף, נראיתי צעירה מאוד - כמובן, בגיל 19 - וזה מאוד מוערך במועדוני חשפנות. הנה המנהל ועשה לי הנחות.

אחר כך דנו בתנאי העבודה. פקידת הקבלה אמרה שהעבודה תהיה מהנה, והכסף יהיה קל ויהיו הרבה כאלה. שאני אצטרך לרקוד, ובהפסקות אצטרך לתקשר עם גברים, לקחת אותם לקוקטיילים וליצור אווירה חיובית במועדון.

סיכמנו שיהיה לי תעריף קבוע של 1500 למשמרת מ-21:00 עד 06:00. בנוסף לכל שאר הבונוסים של הרקדנים, עליהם אדון בהמשך המאמר. שאלתי גם אם אפשר לקנס אותי על משהו. היא אמרה שלא, אבל אחרי חודש התברר שלא. אני אספר לך גם על זה יותר.